21 dní loveckého safari na zabití levharta, stojí v Tanzanii cca $43,000. Z toho 58,6% šlo přímo pro dodavatele lovu. Méně než 5% šlo vládě na ochranu zvířat a zbytek byl utracen za letenky, charterové lety, poštovné, zabalení a zaslání trofejí a "běžný příspěvek vládě". Žádná zmínka o tom, že by něco šlo do fondu mistní komunity... Přitom tito vrahové tvrdí, že podporují ochranu zvířat a místní komunity. Tyhle čísla jednoznačně potvrzují to, že více jak 90% z celkové sumy spolknou soukromé kapsy a sotva těch 10% jde na ochranu zvířat. Srovnat výdělek z fotosafari a loveckého safari si můžete třeba v tomto článku zde.

Celý článek

stop trophy_huntingSérioví vrazi vychovávají sériové vrahy. "Zac začal střílet z .22 (ráže zbraně) v pěti letech. Byl to skvělý okamžik. Přesto už chtěl zastřelit jelena. Myslím, že veverky už ho neuspokojovaly." Jedná se o citát, který najdete na stránkách věnovaných tomu, aby stále více dětí lovilo. Většina sériových vrahů začíná „kariéru“ ubližováním, mučením nebo zabíjením menší kořisti jako jsou zvířata, před přechodem na větší a náročnější oběti.

 

Jeffery Dahmer, David Berkowitz a Ted Bundy všichni mučili a zabíjeli zvířata už jako děti. Ted Bundy se učil mučit zvířata pozorováním svého dědečka a pokračoval v jeho stopách. Kráčejí děti, které loví, ve šlépějích vlastních rodičů? Nemyslím si, že z dětí které loví musí vyrůst lidé, kteří zabíjí lidi, ale oni také přechází z menší kořisti, jako jsou králíci a veverky na větší kořist, jako je jelen, los a dokonce slon nebo nosorožec. Stejně jako sérioví vrazi. Tento článek odpovídá na otázku, jestli je lovec trofejí roven sériovým vrahům a psychopatům

{gallery}images/stories/trofeje/deti{/gallery} 

Hunting Legends Internaitonal nabízí lov v Africe jako "pomoc" dětem s problémy. Dokonce mají svého dětského psychologa - doktorku Annemarie Moolman. Zde si přečtěte, co uvádí jejich web:

"Dr. Anemarie Moolman je proslulá psycholožka specializující se na dětskou psychologii. Ona sama je ženou, která vášnivě miluje přírodu. Podle jejích slov neexistuje lepší místo než příroda, kde byste měli učit svoje děti opravdovým hodnotám a kvalitám života při objevování sebe sama.

Jestli máte problémy nebo máte problémové děti, pak nyní je pravý čas změnit svůj život k lepšímu! Přivezte je do Afriky s Hunting Legends. Užijte si životní dovolenou a znovuobjevte vaše dítě a také sami sebe. Dr. Moolman nabízí kompletní a vyčerpávající servis našim klientům a může pomoci s vašimi problémy, když jste na vašem loveckém safari.

Nepotřebujete žádné ordinace nebo stresující prostředí, vše co potřebujete, aby vám pomohla, je dobrá lovecká lodge a naše skvělé přírodní zdroje.

Získejte řešení vašich problémů hned a objevte tu nejlepší terapii, jakou budete potřebovat."

Aha, takže máme řešení. Necháme problémové děti, aby si svoji zlobu a frustraci vybili na nevinných a bezbranných zvířatech? Kam spěje lidská společnost?

Odkaz na web lidí, kteří to pravděpodobně nemají v hlavě v pořádku je zde huntwithakid.com

Dnes je zabíjení často ohrožených zvířat v Africe velkou módou. Rodiče nechávají zabíjet i malé děti. V tomto krátkém článku se můžete podívat na to, jak 3 leté dítě zabilo vzácného karakala, i když sotva udrží zbraň.

Spolupracujeme například s