21 dní loveckého safari na zabití levharta, stojí v Tanzanii cca $43,000. Z toho 58,6% šlo přímo pro dodavatele lovu. Méně než 5% šlo vládě na ochranu zvířat a zbytek byl utracen za letenky, charterové lety, poštovné, zabalení a zaslání trofejí a "běžný příspěvek vládě". Žádná zmínka o tom, že by něco šlo do fondu mistní komunity... Přitom tito vrahové tvrdí, že podporují ochranu zvířat a místní komunity. Tyhle čísla jednoznačně potvrzují to, že více jak 90% z celkové sumy spolknou soukromé kapsy a sotva těch 10% jde na ochranu zvířat. Srovnat výdělek z fotosafari a loveckého safari si můžete třeba v tomto článku zde.

Celý článek

Rodinné safariJestli jste slyšeli pojem rodinné safari, tak se nenechejte mýlit. Dnes toto slovní spojení dostává nový význam. Hovada v lidské kůži stále nemají dost a tak se rozhodli potěšit zabíjením zvířat nejen sami sebe, ale celou rodinu, a udělali tak z tohoto vraždění rodinnou zábavu.

Kdo z čtenářů jste dospělí a máte dítě ve věku kolem 11 let, si můžete položit jednu otázku. "Co asi dělá moje dítě ve volném čase nebo na společné dovolené?", velmi pravděpodobně nebude provozovat kratochvíli, o které se dočtete o pár řádků níž.

Rodinné safari trošku jinak  

Bohužel úpadek lidské rasy a lidských vlastností už došel tak daleko, že stále víc rodičů dává dětem zvláštní a extravagantní dárky. Někteří se tak možná snaží vykoupit svoje svědomí, protože třeba netráví s dětmi tolik času kolik by si představovali. Další to dělají z různých důvodů. Ti, kteří na to mají peníze, dnes svým dětem můžou poskytnout opravdu velice krutou zábavu. Zaplatí si lov zvířat v Africe a učí na něm zabíjet už i svoje děti, kterým je často kolem 10 let. Firmám, které tohle vraždění a kupčení se smrtí zprostředkovávají, jde samozřejmě o peníze a proto klidně nechají střílet i malé děti. Rodiče těchto malých vrahů jsou na svoje děti ještě pyšní. 

Zde je pár fotografií z této školy mladých zabijáků. Co si ale dementní rodiče těchto dětí neuvědomují je jedna věc. Až jejich potomci vyrostou, nebudou už mít na většině míst co zabíjet.

Na těchto fotkách je povedený tatík se svým 11letým synkem.

Pštros 

 

Na dalších fotkách je zajímavější rodinka. 11letý syn na tomto safari zabil 6 zvířat a rodina je na něj za tento čin hrdá, jak si můžete přečist v překladu dopisu, který rodinka poslala jako poděkování do safari společnosti.

  

  

Poděkování najdete zde.

Jerry,
 děkuji ti mnoho za práci, kterou si udělal, abys pro nás nachystal safari. Pro mě a pro děti to bylo vůbec nejlepší období, které jsme kdy měli. Zanechalo to v nás mnoho vzpomínek, které s námi zůstanou navždy. Rudy zastřelil pakoně, který boduje v top 100 Sci. Moje dcera se rozhodla, že chce střílet a vybrala si zebru. Jsem na ní tak pyšný. Vystřelila dvě pěkné střely a poslala jí k zemi. Rudy (11 letý zabiják pozn. autora) zastřelil 6 zvířat plus šakala v jeho "smrtelném běhu". V jedenácti se z něj docela stal lovec. Jsem velice potěšen mojí voduškou, buvolcem a pakoněm. Leab a Priuer jsou super. Byli jako rodina. Nemohli jsme se cítit víc příjemně. 
 Ubytování bylo nejlepší, velice čisté a pohodlné. Jídlo bylo nejchutnější. Byl to úžasný čas a plánujem, že se za 3 roky vrátíme, takže buďte připraveni. Bude to pravděpodobně dříve, v březnu nebo možná v únoru, bude záležet, kdy bude mít moje dcera jarní prázdniny v jejím prvním ročníku na univerzitě. 

Znovu děkuji, Earl, Becca a Rudy

Originál článku je zde http://www.ingwe-safaris.com/ Záměrně není uveden živý link.

Spolupracujeme například s