stop trophy huntingNa této stránce si můžete prohlédnout fotogalerii zcela zbytečně zabitých zvířat, která byla zabita "lovci" jen pro jejich zábavu. Tito lidé vraždí i ohrožená a vzácná zvířata. Čím vzácnější zvíře, tím má větší cenu pro jejich "sbírku" trofejí a tím je také dražší. Tito vrahové se často veřejně chlubí svými fotkami na internetu, ale snad ještě častěji nemají rádi, když jejich fotky někdo zveřejní a upozorní se na to, že zabíjí vzácné a ohrožené druhy zvířat... a to navíc způsobem, který nemá s lovem příliš společného a jedná se až na pár výjimek pouze o kruté zabíjení nevinných zvířat (na toto upozorňují i někteří čeští myslivci).

Zvířata jsou ve velké většině případů zabíjena v oploceném prostoru, bez naděje na únik a někdy jsou například lvi nadrogováni, aby měl "lovec" jistější zásah. Tito lidé nemusí mít ani lovecký lístek, stačí mít pouze čím zaplatit. Tito lidé se smějí u toho, když zabíjí zvířata, mají radost z jejich smrti. Jestli nevěříte, podívejte se na fotky nebo na články na tomto webu a uděláte si třeba o těchto "lidech", kteří se považují za "lovce", zcela jiný názor. Někteří z nich nechávají své 4 leté dítě zabíjet z pušky zvířata. Tomuto vraždění říkají sportovní lov. Už jste ale viděli, aby po některém sportovci zůstávaly mrtvoly? 

Dostáváme často od těchto lidí sprosté emaily, kde vyhrožují různými věcmi. Takže těmto chudákům ušetřím pár ťuknutí do klávesnice a rovnou jim zde sděluji, že se na těchto fotografiích nikde nebudou zakrývat obličeje. Přece neděláte nic špatného nebo se za něco stydíte? Do fotografií nebudeme nijak zasahovat, protože jsou legálně vloženy přes veřejné sdílení, které je nabízeno přímo u jejich zdroje. Zakrýváním obličejů bychom se dopustili zásahu do autorských práv těchto fotografií. Takže můžete jen doufat, že se zde nepoznáte.

 

Trumpova rodina na lovech v Africe

Mezi těmito vrahy najdete i veřejně známá jména. Jedním z posledních, kteří v Africe zabíjeli jen pro svoji potěchu je rodina Trumpova, která je známá i v ČR. Bohatému tatíkovi se ale nelíbila publicita, kterou jejich vraždění v Africe věnovala média a tak některé fotky již byly smazány. Stalo se tak na Facebooku. Pro ty, kdo je neviděli, je zde zveřejňujeme.

{gallery}images/stories/trump{/gallery}

Spolupracujeme například s