21 dní loveckého safari na zabití levharta, stojí v Tanzanii cca $43,000. Z toho 58,6% šlo přímo pro dodavatele lovu. Méně než 5% šlo vládě na ochranu zvířat a zbytek byl utracen za letenky, charterové lety, poštovné, zabalení a zaslání trofejí a "běžný příspěvek vládě". Žádná zmínka o tom, že by něco šlo do fondu mistní komunity... Přitom tito vrahové tvrdí, že podporují ochranu zvířat a místní komunity. Tyhle čísla jednoznačně potvrzují to, že více jak 90% z celkové sumy spolknou soukromé kapsy a sotva těch 10% jde na ochranu zvířat. Srovnat výdělek z fotosafari a loveckého safari si můžete třeba v tomto článku zde.

Celý článek

Lovy v Africe

Na této stránce ukážeme několik videí ze zabíjení zvířat v Africe. Je to činnost kterou provozují lidé, kteří mají probémy sami se sebou a zabíjením si pouze dokazují svoji vlastní "odvahu". Jaká odvaha je ovšem potřeba k zabití "divokého" zvířete v Africe, je nejlépe vidět na některých videích. Videa jsou stažena z internetu a to převážně z webů, které tuto ohavnou kratochvíli nabízí za vysoké sumy peněz lehce retardovaným, leč někdy veřejně známým, jindy bohatým lidem, protože normální člověk nemůže být schopen ani zdaleka podobné činnosti, kterou uvidíte na těchto videích. Některá videa nejsou příliš kvalitní. To důležité na nich ale uvidíte. Zvířata často umírají za hrůzných podmínek a s nadsázkou můžeme říct, že se po nich střílelo jako v "bitvě u Verdunu". Zbabělci pálí jeden přes druhého, někteří z místa utíkají a zvířata jsou doslova rozstřílena a týrána. Obrázek o těchto "lidech", si udělejte sami.

Citlivějším povahám doporučujeme tyto videa nesledovat.

 

Zabití lva lukem na několik výstřelů.

Nepodařený lov levharta

Zabití obrovského sloního samce

 

Další levhart zaútočil po výstřelu na lovce

 

Již postřelený lev zabitý těsně před svými vrahy

 

Lev zabitý lukem

 

"Lov" šakala. Na tomto videu můžete vidět a slyšet, jakým "citem, inteligencí a smyslem pro fair play" tito dementi oplývají. Kriplové se svému činu ještě smějí.

 

Další lev zabitý pouze pro zábavu. Od svých vrahů se snažil odejít.

 

Zabíjení slonů. Vraždí se i samice.

 

Zabití žirafy lukem. Další velmi "odvážný lovec" vraždí pro potěchu.

 

Hroch zabitý těsně před "lovci"

 

Hovada zabíjí slona několika výstřely. Tento "lovec" se asi ještě ani nenaučil střílet.

 

Další zabíjení slona na několikátý výstřel. "Lovec" střílí jako u Verdunu.

 

Další žirafa zabita ubožákem v lidské kůži

 

Chudáček vraždící žirafu, tentokrát z vrtulníku se zvláštně "omluvným" komentářem. Lidé jsou neskutečná hovada.

Ale ani afričané si se zvířaty neberou servítky. Z některých záběrů videa je těžké posoudit, jestli se jedná o pytlačení nebo lov kvůli obživě.

Spolupracujeme například s